Petra Ďurkove

Je mi jasné, že tady mají být řádky, co se budou líbivě číst:)
Prvoplánové věci mi moc nejdou, a tak uvidíme, co se tu nakonec dozvíte​.

Jsem Žena.
Žena, která se od dětství nořila do hloubek lidského života, lidského konání a lidské duše. K přírodě, přirozenosti, upřímnosti a opravdovosti jsem neměla nikdy daleko. Školní roky jsem strávila studiem ochrany a obnovy životního prostředí. Tam jsem více uviděla a ucítila, jak moc jsou důležité naše lidské hloubkyhlubiny, naše svědomívnitřní pravda. Skrze ně totiž můžeme věci dělat opravdově, ať už děláme cokoli.
A nejen tahle uvědomění, ale zejména narození mé první dcerky, mě do témat osobního rozvoje naprosto ponořilo. Dnes jsem jako žena maminkou dvou holčiček, skrze které se můj osobní i pracovní život neustále obohacuje 🙂
Už roky se tedy motám, a neustále vzdělávám v oblasti osobního rozvoje. Mám za sebou různé semináře, workshopy, učitelský výcvik. To vše zejména v tématech (výchovy, partnerství, sexuality, ženství, práce se sny, vnitřní motivace). Všechno to jsou ale jen takové puzzle do skládačky toho, kým teď jsem. Každý jeden dílek sám o sobě nese ten největší význam právě tím, že společně utváří celek... Mě, tak jak jsem, tady a teď.
A taková s Vámi půjdu pobýt v přírodě. Budu Vám naslouchat, ptát se, sdílet se, přinášet na světlo světa různé úhly pohledů na daná témata, sdílet s Vámi svou nejniternější pravdu. Věřím totiž, že přesně tohle je cesta k objevení, a procítění Vaší pravdy, a opravdovosti Vašeho života.
Cesta k Vašim odpovědím, na Vaše otázky.

A jak / s čím ještě pracuji?​
Moje "práce" s lidmi je v první řadě velmi intuitivní.
Jako svůj dar pro tohle poslání vnímám právě svou intuici, schopnost a odvahu nořit se do hloubek lidského myšlení, srdce, těla i duše. A spojit s tím všechny své faktické znalosti, i různé techniky práce. 
Miluju být venku, sdílet hloubky našich lidských životů, cítit napojení na přírodu kolem nás, i na příběh člověka, který je v daný moment tím jediným, kdo je součástí mého tady a teď.